Як навчити дитину говорити по складах – відео урок

Як навчити дитину читати по складах відео інструкція

Читання – одне з найбільш корисних занять для дітей. Воно розвиває дитячу логіку, пам’ять, мислення. А ось як навчити вашої дитини читати по складах? Як правило, батьки не знають цього, хоча це питання дуже їх хвилює. Але якщо ваш малюк все ще погано розмовляє, чи не вимовляючи окремі звуки, в такому випадку не поспішайте з навчанням читання.

Такого дитини буде вам дуже складно навчити читати, а от зворотний процес може статися. Ці невдачі можуть посприяти відбити у дитини бажання вчитися читати. Спочатку вирішите з логопедом проблеми з мовою, а вже потім можна приступати до навчання читання.

У дітей до шести років ще не сформовано повністю довільна увага, тому дитина відволікається на найменший шум, додаткові руху. І тільки до шести років малюк майже готовий керувати своєю увагою самостійно. Щоб дитина якомога менше втомлювався, а значить, не втратив інтерес до читання, заняття повинні тривати не більше 15 хвилин. У дітей дошкільного віку непогано розвинене наочно-образне мислення.

Це означає, дитині набагато легше засвоїти матеріал в тому випадку, коли все це супроводжується ілюструванням: малювання, букви з картинками, ігри з м’ячем, вірші, мелодії.

Багато шкіл не приймають дитину в перший клас, якщо він не вміє читати. Тому батькам самим доводиться вчити читати своїх чад а для цього необхідно правильно підібрати методику навчання читання. До початку навчання дитина повинна вже вміти пояснити свої думки, розповісти, що він бачить на даній картинці, і все це робиться за власним бажанням.

Ні в якому разі не можна вчити дитину читанню, якщо він цього не хоче, а особливо із застосуванням фізичної сили. Все це є запорукою швидкого та успішного досягнення задуманої мети.
Дивіться відео урок «Як навчити дитину складах» на нашому унікальному порталі. Бажаємо успіхів!


552

Також рекомендуємо:

Як зробити день народження для дитини незабутнім? Конкурси до дня народження.