Як правильно качати прес

Як правильно качати прес відео урок онлайн без реєстрації

Прагнення до краси притаманне усім, без винятку, людям, незалежно від віку і статі. Критерії краси змінювалися на протязі віків, адже кожному часу притаманне своє бачення краси. В сиву давнину, коли люди забезпечували собі життя тяжкою фізичною працею, популярною була «пишна» краса. Адже вважалося, що коли людина міцна, то й працьовитіша, витриваліша. Огрядна краса була також і своєрідним мірилом здоров’я.

Вважалося, що така людина має міцне здоров’я та фізичну силу. Суспільство навіть співчувало худеньким та витонченим особам, вважаючи їх навіть хворобливими та навіть безсилими.

Але часи змінюються і разом з ними змінюються смаки та вподобання. А нові модні тенденції диктують свої умови. На зміну «пишній» красі прийшла краса витончена.

Але одна умова, для гарної еталонної зовнішності залишилася незмінною, як раніше, так і зараз. Це підтягнутий, плаский живіт. Це мрія, як чоловіків, які намагаються накачати кубики на пресі, так і жінок, які завзято слідкують за показниками сантиметрів на своїй талії.
І тут дуже важливим є питання: як же накачати прес правильно, щоб не зашкодити організму в цілому, і отримати задоволення не лише, від результату тренувань, а й від самого процесу.

Головна умова, якої слід дотримуватись це поступовість. Починати слід з кількох вправ, виконуючи їх не дуже швидко, поступово нарощуючи інтенсивність та кількість повторів. Самою популярною для гарного преса є така вправа:

Лежачи на твердій рівній поверхні треба піднімати тулуб. Для зручності, ноги слід за щось зачепити, а руками обхопити потилицю. Починати треба з 3-5 підйомів, поступово доводячи вправу до 30-40 підйомів за один раз. Головна умова успішного тренування: не поспішати, правильно розраховувати силу, слідкувати за своїми відчуттями, щоб на занадто боліли м’язи.

Успіх вправи також повністю залежить від регулярності тренувань, які потрібно проводити кожного дня. Якщо не має змоги, то хоча б 4 рази на тиждень. Тренуватися слід обов’язково не раніше ніж через 1,5-2 години, після приймання їжі. Збалансоване правильне харчування-також необхідна умова для досягнення успіху.

Якщо Ви будете наполегливо виконувати фізичні вправи, згідно вищевказаних рекомендацій, вже через 14 днів досягнете бажаного результату.
Дотримуйтесь цих простих правил, і Ви завжди будете в чудовій фізичній формі та прекрасному настрої.


258

Також рекомендуємо: