Як правильно качати прес дівчині

Як правильно качати прес дівчині відео урок онлайн без реєстрації

Гарна зовнішність-обовязкова умова успіху та гарного настрою кожної дівчини. Адже краса дійсно здатна врятувати світ. Це рушійна сила, яку в усі часи оспівують митці. На щастя, кожну дівчину милосердний Господь створив напрочуд гарною, наділив її своєю неповторною красою та чарівністю.

Але як часто ми нехтуємо цією красою, не бережемо її, дотримуючись неправильного раціону харчування, лінуючись вести активний фізичний спосіб життя. І потім, як результат, з’являються зайві сантиметри на талії. Але ж плаский живіт-це чи не найголовніша деталь гарної зовнішності.

Щоб цього не трапилося, кожній дівчині варто навчитися правильно качати прес. Такі фізичні вправи не займають багато часу, не потребують витрачання коштів, зате дають неймовірний результат. Головне, що треба відразу усвідомити-це поступовість навантажень. Розпочинати слід з кількаразових вправ. З кожним днем збільшуючи кількість навантажень.

Щоб живіт був пласким та підтягнутим існує кілька вправ.

  • 1.Підйоми верхньої частини тулуба. Для цього потрібно лягти на тверду поверхню та обхопивши голову руками, піднімати верхню частину тулуба. Важливо при цьому прислухатися до своїх відчуттів, напружуватися повинні м’язи живота, і, ні в якому разі, не повинна боліти спина чи шия.
  • 2.Вправа «велосипед».Лежачи на спині, потрібно підняти ноги та робити ними кругові рухи(начебто крутите педалі велосипеда).
  • 3.Підйом та опускання ніг. Лежачи на спині, повільно піднімати та опускати ноги, під прямим кутом.
  • 4.Нахил ніг по черзі:вправо/вліво. Лежачи на спині, підняти ноги під прямим кутом і по черзі повільно опускати то вправо, то вліво.

Для виразнішого результату від навантажень, можна обмотати живіт харчовою плівкою. Так зайві сантиметри швидше втрачатимуться разом з потом.

Щоб фізичні вправи були якомога ефективніші, обов’язково слід правильно харчуватися. Вживати менше жирів та вуглеводів(солодощів), побільше білків та вітамінів(м'ясо, овочі, фрукти). Не їсти після 6 години вечора.
Фізичні вправи для преса повинні бути регулярними, інакше досягнутий результат швидко втратиться.

І ще одна важлива порада:виконуйте фізичні вправи тільки у гарному настрої, і результат не заставить чекати себе.
Дотримуючись цих нескладних правил, не лише Ваш прес, а й увесь організм буде в ідеальному стані. Що обов’язково додасть Вам впевненості в собі, і Ваш внутрішній світ буде в повній гармонії зі світом навколишнім...


298

Також рекомендуємо: