Як танцюють пари в клубах

Як танцюють пари в клубах відео урок онлайн для початківців

Пропонуємо вашій увазі черговий цікавий відеоролик «Як танцюють пари в клубах» з якого ви дізнаєтеся, як танцюють удвох і виберете свій стиль.

Будь який клубний танець - це не просто красиві, ритмічні і складні рухи. Це ще й спілкування з партнером, тільки виражене не словами, а емоціями і тілом. Не вірите? Подивіться наше відео і ви в цьому переконаєтеся. Іноді міміка і жести говорять більше, ніж найдовші монологи.

Уміння виконувати сучасні клубні танці вам обов'язково стане в нагоді в нічному клубі, на дискотеці або приватній вечірці. Включають вони в себе безліч різних стилів і напрямків. Чим складніше будуть елементи танцю, тим професійніше ви будете виглядати.

З чого ж почати навчання? Включайте нашу відео підбірку, вставайте перед дзеркалом і починайте рухатися. Відчуйте музику і ритм. Зробіть прості перебори ногами, рухи плечима, руками і корпусом. Якщо у вас щось не виходить, пробуйте ще раз і відточуйте майстерність.

Найпопулярнішими стилями клубних танців давно вважаються Хіп-Хоп і Фанк. Їх виконують під динамічну, але не агресивну музику. У них гармонійно поєднуються різкі, короткі рухи з пластичними і плавними.

Спасибі вам, що дивіться відео-ролик « Як танцюють пари в клубах ». Сподіваємося, він приніс вам задоволення і користь.

І пам'ятайте, що досконалість не має меж.


391

Також рекомендуємо: