Як вирізати сніжинки з паперу (онлайн урок)

Як вирізати сніжинки з паперу (онлайн урок)

Як вирізати сніжинки з паперу

Як вирізати сніжинки з паперу – це дуже хороші онлайн уроки, в яких вам буде продемонстровано кілька форм для сніжинок. Ведучі детально продемонструють, як варто складати папір, які фігури вирізати всередині неї, щоб вийшов гарний візерунок в результаті. Якщо у вас з’явилося бажання прикрасити свій будинок до наступаючого свята Нового Року – то запропоноване навчання, безсумнівно, вам у цьому допоможе!

Красиві паперові сніжинки стануть хорошим прикрасою будинку на Новий рік. Вони створять в квартирі атмосферу білосніжною, зимової казки. Та й просто займаючись вирізанням з паперу сніжинок різноманітної форми можна весело провести час, оскільки це захоплююче заняття і їм слід захопити і своїх дітей. Якщо ви не знаєте, як вирізати сніжинки з паперу, або ж забули, як це робиться – то це не проблема. Далі ви переконаєтеся, що все дуже просто. З цим впорається навіть дитина. До новорічного свята ми пропонуємо вам зробити безліч сніжинок і, причому різних форм.

Створити зі звичайного аркуша паперу прекрасну сніжинку напрочуд легко. Для цього всього лише потрібно використовувати – ножиці, папір, олівець, красиві схеми, своє натхнення і трохи вільного часу.

Заготівлю для сніжинки спочатку складаємо з квадратного аркуша паперу, як це показано нижче на картинці. Використовуючи різні красиві схеми, можна зі створеної трикутної основи, нарізати сотні, а часом і тисячі, сніжинок різноманітних, красивих і непередбачуваних форм.


617

Також рекомендуємо:

Орігамі в перекладі з японської означає «складений папір». Іншими словами – складання всіляких фігурок з паперу.