Як зробити голлівудський манікюр

Як зробити голлівудський манікюр - відео урок

Кожна з нас мріє в чомусь бути схожим на свою голлівудську улюбленицю. Ми вчимося робити зіркові зачіски, макіяж і манікюр. У нашому матеріалі поговоримо саме про останній. Освоюємо техніку голлівудського манікюру і надамо зоряний блиск своїм рукам!

Що таке голлівудський манікюр?

Це блискучий манікюр будь-якого кольору і відтінку, який виглядає стильно і ефектно. Голлівудський манікюр вибирають багато західних селебрітіз, його можна зробити як в салоні, так і самостійно вдома. Він досить простий у виконанні, не займе багато часу, швидко сохне, не змащується і виглядає просто сліпуче.

Як зробити голлівудський манікюр самостійно?

Спершу потрібно підготувати нігті. Пилкою відшліфуйте поверхню нігтів, прибравши можливі нерівності, шорсткості і горбки. Якщо не виконати цю процедуру, металізоване напилення нерівним шаром покриє ніготь, що зробить ваш манікюр неакуратним.

Тепер вам будуть потрібні спеціальні фольга і клей для голлівудського манікюру, які можна придбати в будь-якому б'юті-магазині. Наріжте фольгу невеликими прямокутниками, ширина якого відповідає вашому нігтя. Довжина, як правило, відрізається з запасом в 3-5 мм. Фольгу для всіх нігтів можете вибрати в одному кольорі, а можете урізноманітнити декількома, головне, щоб він вдало поєднувався з вашим стилем в цілому.

Голівудський манікюр

Покрийте нігті звичайним безбарвним лаком. Після того, як лак висох, на одну п'ятірню нанесіть спеціальний клей. Робіть рівномірний тонкий шар, дайте йому трохи підсохнути протягом 5 хвилин. Підчас висихання клею потрібно бути уважною: якщо пересушити або НЕ досушити його, фольга ляже нерівно і погано покриє ніготь. Поки клей сохне, не виправляйте його, чи не розмазуйте.

Давши клею підсохнути, накладайте на нього заздалегідь заготовлений відрізок фольги некольоровою стороною. Акуратно притисніть матеріал до нігтя і легкими рухами розгладьте виникли складочки. Після, так само акуратно зніміть фольгу з нігтьової пластини. Не допускайте зсуву фольги - її потрібно накладати на ніготь один раз. Зробіть це на всіх пальцях. Після того, як ви нанесли напилення фольги, його варто покрити безбарвним лаком і залишити добре висохнути не менше ніж на 20 хвилин.

Існує ще один вид голлівудського манікюру: голлівудський манікюр minx. Манікюр металевих відтінків, виглядає так, немов переливається сліпучим блиском рідких металів. Зробити подібний манікюр можна за допомогою спеціальних тонких пластин, які наклеюються на нігтьову пластину.


303

Також рекомендуємо:

Як правильно фарбуватися в школу. Інструкція у вигляді відео уроку. Дивитись онлайн відео рекомендації.
Макіяж на хелловін вампір. Відео інструкції по створенню образа макіяжу.