Змова проти жінок документальний фільм

Змова проти жінок документальний фільм

Згідно тлумачних словників, «змова» - це таємна домовленість групи осіб про те, щоб разом діяти проти третьої сторони для досягнення своєї особистої вигоди. Хто ж плете змову і проти кого, виходячи з фактів цього фільму? Найпростіше вийти на зловмисника завжди допомагала формула - «шукай того, хто в плюсі». В даному випадку, в плюсі завжди будинки моди. Адже саме вони вселили всьому світу, як саме потрібно одягатися, стригтися, пахнути, скільки їсти і важити, і тепер заробляють на тому величезні гроші.

«Живанши», «Луї Віттон», «Версаче», «Дольче-Габбана» - назви, знайомі навіть далеким від моди людям. Таких брендів можна згадати безліч, але варто заглянути до них за завісу і виявиться, що у всесвіті гламуру всього три кити - Conde Nast, LVMH і PPR. Саме ці глобальні корпорації поділили між собою всі відомі модні бренди. Ідеали сучасної краси теж диктують вони. Тільки чому вони зупинили свій вибір ідеалу на анорексичних, блідих моделях, стать яких часом легко сплутати з протилежною? У що все це загрожує вилитися?


166

Також рекомендуємо:

Дослідники змогли створити штучне серце, потім легкі, очні кришталики. Але людям завжди мало, тепер їх нова мета - створення штучної крові.
У нас вкладають з моменту усвідомлення себе наступне - все, що бачить навколо наше око, складається з атомів. Але що являє з себе те щось, яке недоступне для нашого сприйняття?