Знаки дорожнього руху – відео урок

Знаки дорожнього руху – відео урок

Ви вирішили поповнити ряди початківців автомобілістів і пізнати всі премудрості ПДР? А може ви хочете освіжити в пам’яті дещо призабуті знання правил дорожнього руху? А може у вас стався конфлікт з недобросовісним автоінспектором, і ви хочете довести свою правоту? Причин, звичайно, багато і всіх їх не перелічити. Але в кожному разі, правила дорожнього руху необхідно знати, щоб змогти зрозуміти, про що вони інформують, попереджають або забороняють. Їх ніхто не відміняв, так як вони грають одну з важливих ролей з метою забезпечення безпеки руху дорожнього руху.

Дорожні знаки і їх позначення

Дорожні знаки являють собою стандартизовані графічні малюнки, які встановлюють на проїжджій частині, щоб повідомляти учасникам дорожнього руху відповідну інформацію. Таких знаків існує багато, і всі вони виконують відповідні функції: одні попереджають про небезпеку, інші вказують напрямок руху, треті вводять всілякі обмеження та заборони . У багатьох країнах світу загальні принципи знаків дорожнього руху збігаються, але також є і деякі відмінності. У Європі, Україні та інших країнах світу діє Віденська Конвенція про дорожні сигналах і знаках. Тому кожен початківець водій повинен знати старі і нові дорожні знаки.

На сьогоднішній момент дорожні знаки підрозділяються на вісім основних категорій:

  • – попереджуючі;
  • – знаки пріоритету;
  • – забороняють;
  • – розпорядчі;
  • – знаки особливих приписів;
  • – інформаційні знаки;
  • – знаки сервісу;
  • – знаки додаткової інформації.

Найбільш безпечними та корисними для водія вважаються знаки, що відносяться до першої категорії. Вони нічого не обмежують і не забороняють, а лише попереджають про можливі небезпеки. Встановлюються на особливо небезпечних ділянках проїжджої частини, виглядають у вигляді добре помітного червоного трикутника. Більш докладно про решту знаків ви можете дізнатися з відео уроку, який знайдете на нашому сайті.


2716

Також рекомендуємо:

Навчальний урок “Водіння з нуля” – це чудова можливість оволодіти початковими знаннями про те, що таке автомобіль і як він працює.